Olemme avoinna

Arkisin 08:30 – 16:00

Osoitteemme

Pirkkalaistie 1
37100 Nokia

Soita meille

0400 199 530

Sähköpostiosoitteemme

Käynti- ja laskutusosoite

Exlan Finland Oy
Pirkkalaistie 1
37100 NOKIA
Y-tunnus 0619381-9

 

Myynti

myynti@exlan.fi
0400 199 530

 

Tuki (sopimusasiakkaat)

tuki@exlan.fi
0400 199 530

Verkkolaskuosoitteemme

Mikäli verkkolaskunne lähtevät
pankin kautta niin käytä silloin:
Osoite: 003706193819
Välittäjä: DABAFIHH

Muut operaattorit
(Basware, Itella tms.)
Osoite: 003706193819
Välittäjä: MAVENTA (tai 003721291126)

PDF-laskut osoitteeseen:
06193819@scan.netvisor.fi

Ota yhteyttä




    Sijaintimme kartalla

    Sijaintimme kartalla

    Henkilökuntamme

    Petri Saarinen

    Toimitusjohtaja, tekninen asiantuntija

    petri.saarinen@exlan.fi
    Puh. 040 520 3275

    Asennus, ylläpito ja viankorjaus

    Onni Manninen

    Myyntipäällikkö

    onni.manninen@exlan.fi
    Puh. 040 7300 874

    Myynti, asiantuntija-, tietoturva ja kameravalvontapalvelut

    Sampsa Ahonen

    Tuotantopäällikkö

    sampsa.ahonen@exlan.fi
    Puh. 040 353 0070

    Tuotannon ohjaus ja asiantuntijapalvelut

    Maisa Itäranta

    Sihteeri

    maisa.itaranta@exlan.fi
    Puh. 040 748 3614

    Toimistotekniset tehtävät

    Pasi Järvinen

    Tekninen asiantuntija

    pasi.jarvinen@exlan.fi
    Puh. 0400 626 348

    Myynti, osto, asiantuntija- ja kaapelointipalvelut

    Juhani Salminen

    Tietoliikenneasentaja

    juhani.salminen@exlan.fi
    Puh. 0400 869 680

    Asennus, ylläpito ja viankorjaus

    Risto Kuokkanen

    Tietoliikenneasentaja

    risto.kuokkanen@exlan.fi
    Puh. 040 350 4818

    Asennus, ylläpito ja viankorjaus

    Esa Damski

    Tietoliikenneasentaja

    esa.damski@exlan.fi
    Puh. 045 189 5900

    Asennus, ylläpito ja viankorjaus

    Pedro Tito Miranda Moreira

    Tietoliikenneasentaja

    pedro.tito@exlan.fi
    Puh. 040 590 0937

    Asennus, ylläpito ja viankorjaus